Tokeny v začátcích

Imra
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. říj 2018 15:46:34

Tokeny v začátcích

Příspěvek od Imra »

Ahoj holky, nevím zda je téma správně zařazené.. Jsem tu nová. Už druhý den zkouším livechat na Chaturbate.. První den nic z 5 hodin.. Nechtěla jsem se hned svlékat zadarmo tak jsem čekala trošku drazdila no nic.. Druhý den 8 tokenu s tim, že na to už došlo. 8 tokenu = 8 Kč? Jaké výdělky jste měli vy? Vyplatí se vydržet? Vím že je to druhý den no budu to zkoušet dále, potřebuji nějakou kačku. Kamera kvalitní notas nově koupený, výkonný ale po 4 hodinách mi jel procesor na 100 pro a vypl se. Co máte za Ntb vy holky? Bojím se do Ntb investovat více, že by se mi to nemuselo vrátit.. A jak je to s blokaci ČR na tomto webu? Funguje? A ještě se chci podělit.. První den asi 3 holky mi psali, že mám dát heslo na soukromou show jen s nimi, že mi ukážou co mám dělat, poradí.. Samozřejmě to dobře nemysleli.. Co měli za lubem? Děkuji za rady holky, ať se daří :god

Uživatelský avatar
gbcmodels
Příspěvky: 13
Registrován: ned 21. říj 2018 10:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od gbcmodels »

Jen mizivé procento dívek má úspěch hned od začátku. Většinu to odradí, vyplatí se však vydržet. Důležité je vysílat pokud možno pravidelně aspoň 20h týdně, postupně získávat zkušenosti a budovat si svou klientelu.

Nepíšete nic o typu ntb, ale pokud jste ho vytížila na 100%, zřejmě výkonově stačit nebude. Zkuste zmenšit rozlišení, fps, nebo ubrat na posuvníku kvality videa. Trosku je třeba si s nastavením pohrát. Důležitá je samozřejmě taky kamera a rychlost připojení. Není však potřeba utrácet horentí sumy za poslední technologické vymoženosti. Snažit se vysílat za každou cenu ve FullHD vede často k trhanému obrazu a mnohem příjemnější pro diváka je plynulé vysílání, byť s menším rozlišením.

Blokace na Chaturbate je stejná, jako všude jinde = kdo ví jak na to, jednoduše blokaci obejde

Jako nová modelka jste přímo magnet pro podvodníky a loudily. Vždy vyžadujte tokeny předem, samozřejmě si dávejte pozor, zda nejde o tokeny falešné. Nesmlouvejte s nimi, je to jen ztráta času

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

:lol2 8 tokenov to je katastrofa.... Vysielat na chaturbate je jedna vec a zarat tam druha.Chaturbate vyzaduje velmi kvalitny PC a vysielat cez OBS. Kamera full HD ja pouzivam 4k kameru.Notas je slabota a hlavne tie lacnejsie modely.Proste do toho treba vela investovat. Ja vysielam na viac chatoch sucastne na chaty su 4 pocitace a 7 kamier. A dva pomocne reziserske PC kde sedi moj partner ktory sedi a kontroluje vsetky chaty a kvalitu streamu a zvuku.Nebudem uvadzat sumu ktora sa denne zarobi ale je to slusne.V miestnosti je jedenast monitorov a jeden velky televizor ktory sa pouziva ako monitor.Kazdy chat ma svoje specifika a chaturbate ma dalsiu zvlastnost ze obraz a zvuk je spozdeny a pisanie textu je okamzite.Takze na textom nemozem reagovat na tipy lebo to neni synchronne s textom.priklad niekto posle 100 tokenov a vlastne odozvu vidi az o niekolko sekund.Co teraz?Je tu vsak moj moderator ktory ma niekolko moderatorskych nickov a je pripojeny aspon s jednym,okamzite reaguje pisanim a povzbudzovanim do dalsieho typovania tokenov.Medzi tym ja sa robim akoze idem pisat....za par sekund moj moderator /partner/vidi ze zaber kde idem pisat uz je v chaturbate okne a vtedy z druhej klavesnice pise text za mna.Posobi to 100 percentne.A dotycny users ocenuje tuto perfekt komunikaciu dalsim tipovanim.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Zdravim, viete nieco o fake tokenoch? Vcera jeden posielal priatelke postupne asi 500 tokenov ktore sa ale nepriratali. Maju sa pripocitat okamzite ze? Ako je vôbec mozne ze si tam mozu pouzivatelia nahrat fake tokeny? Dakujem

edit: hovorim o chaturbate

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Leonardo....To neboli tokeny to boli len obrazky ...fake tokeny neexistuju
dalej vysvetlim ako to funguje...
Leonardo...Fake tokeny na chaturbate neexistuju.Len su dva tipy tokenov a to tokeny kupene a tokeny zarobene.Aky je v tom rozdiel?Token kupeny je token ktory je kupeny,cize sa prave dostal do systemu a je novy.Token zarobeny je akykolvek token ktory je zarobeny.Moze to bit token zakupeny alebo token retipovany cize zarobeny token znova tipovany.System chaturbate dokonale rozlisuje taketo tokeny.Napriklad mas 2 nicky oba overene na prijem tokenov.Na prvom nicku vysielas a posles si potom na druhy nick 1000 tokenov.Ked sa pripojis na prvy nick ktory vysiela uvidis ze si bledo modry users.A potom zacnes tipovat tokeny na prvy nick ktory vysiela tipujes a tipujes.Tokeny su posielane ale tvoj nick je stale oznaceny ako bledomodry.Sposobuje to ze system chaturbate rozlisi ze tvoje tokeny su vlastne retipovane cize uz zarobene v systeme.Proste vytipujes 1000 tokenov naspat a nic stale bledomodry.Dalci problem je ze s takto retipovanymi tokenmi vlastne si users bez akehokolvek vyznamu pri zlepseni pozicie nicku na ktorom si pripojeny.Ba naopak takyto usersovia este zhorsuju poziciu vysielacieho nicku na poradi na stranke chaturbate.Jedinu vahu na zlepsenie modelu ktory vysiela je users v jeho miestnosti ktory ma realne kupene tokeny. Ako priklad pouzijem da sa povedat uspesnu rumunku:
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Pravidelne je na nu pripojeny nick /bro_2018 ked nan kliknes je na heslo v roku 2019 bude pouzivat nick /bro_2019 ktory je uz pripraveny a je tiez na heslo nick bro_2020 je pripraveny na rok 2020 a ked kliknes je este nezaheslovany.Tieto nicky prave sluzia na zlepsenie pozicie tejto modelky.Tento nick je neustale pripojeny ako moderator a samoztejme ma riadne nakupenych tokenov.Dalsim takymto nickom je napriklad dalsi ich nick /jack_florida . Na tomto nicku maju tiez sklad tokenov a realne aj tipuju.Preto /sweetsexangel/ je vzdy na prvej stranke.Do tejto rodiny rumuniek patri aj nick
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
tiez na prvych poziciach.Cele chaturbate vlastne funguje na nakupenych tokenoch fiktivnych usersov ktory potom generuju dobru poziciu na strankach a tipovanie nahodnych usersov.Tieto modely tak zarabaju tisice dolarov denne.Ja osobne pouzivam na registraciu mojich usersov domeny
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
a
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
a pravidelne dokupujem tokeny pre moje nicky v sucastnosti mam k dispozici okolo 30 000 tokenov na roznych nickoch.Udrzuje ma to na prvej strane a zarucuje mesacne niekolko tisic dolarov.Postupujem tak ze si registrujem nick na tychto domenach a potom sa aj cez ne pripajam.To ze sa ti nezapocitali tokeny je dost nepravdepodobne.Ked sa tebe odpocitaju musia sa niekde pripocitat.Obcas sa stava vsak ze chaturbate ti moze blokovat tipovanie retipovanych tokenov.Je to v pripade ak niekdo poda na teba staznost pre podozrive tipovanie.Je to u nickov ktory maju potvrdene vysielacie prava a tipuju retipuju uz zarobene tokeny.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Mam z toho trocha gulas prepac. Chaturbate asi nebude uplne vhodny pre nas. Zaregistrovali sme sa aj ako pár ale citali sme ze sama zena zarobi viacej tak mame teraz dilemu ze ako vysielat. Dalej, aplikacia od bongacams je cela spomalena a strasne seka aj ked mam notebook za 1500e. Nevedela by si nam odporucit najlepsie 2-3 live chaty na zaciatok ktore je vhodne kombinovat a kde zarobime realne peniaze? Lebo na bonga sme mali 3 dolare za celu noc :D

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Na chatoch je skutocne lepsie vysielat ako zena.Tiez som pred rokmi zacinala ako par a ked sme zarobili prvych 1000 token co sa dalo aj realne poslat sme vyskakovali ze woow 50 dolarov.Potom sa prislo na to ze chlapi moc neoblubuju pary a tak som zacala vysielat sama a partner sa staral o techniku.Casom sme zacali zarabat takto okolo 4 az 5 tisic dolarov mesacne.Spoznali sme ako chaturbate funguje a prinieslo to uspech.Tento rok na jar vypadol platobny system firstchoicepay a bolo po radosti.Skoro mesiac bez penazi a tak sme zacali hladat ine chaty kde su aj ine platobne systemy.Skusali sme aj bongacams kde je vsak velky problem zarobit 300 dolarov za mesiac. A najhorsie na tom ze vas zabanuju prakticky bezdovodne a pridete aj o prachy ja som takto prisla o 230 dolarov.Tento chat je dost nekvalitny a narocny na pocitac.
Je vlastne paradox ze najviac chodi na tento chat vela cechov.Je to videt aj podla alexy.
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Je na 12.mieste v sledovanosti.Problem vsak je ze nan chodia totalne socialky. Hlavna sledovanost je z ukrajiny cize 0 bodov.
Inak ak mozem poradit perfektny chat na zarobok kde sa da v pohode zarobit 1000 az 2000 dolarov mesacne mozem ale zasa treba vysielat ako zena solo.Pary su tam dost nepopularne.Ako prvu treba spravit registraciu modelky a potom usersa ktory bude sa pripajat na model vysielaci nick.Tento users bude vzdy pritomny vo vasej miestnosti a spravite s neho takzvaneho Knight /rytiera/ a ten vlastne posobi ako moderator a moze banovat sedych usersov.Je to zlty nick a ma prednost pred vsetkymi usersami.Tento Gold Membership stoji na mesiac €19.99 ako druha investicia Je vyuzitie novorocnej akcie 2019 nakup tokenov v hodnote €99.99 ...1085 tokenov a ziskate 200 tokenov zdarma.Toto vam zaruci poziciu na prvych miestach.Funguje to tak ako v chaturbate ze cim mate viac tokenovych usersov v miestnosti vasa pozicia na stranke je lepsia a toto vam vlastne zabespecuje vas vlastny tokenovy users.
Ak mate len jeden notebook na vysielanie potom je dobre ist cez dva prehladavace Firefox a GoogleChrome.Na firefoxe bude pripojeny vas Gold users a na googlechrome budete vysielat.Chrome je najlepsi na vysielanie.
Ako prvu spravite registraciu na modelku cez chrome na web adrese :
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
potvrdenie registracie je do 24 hodin ale trva to menej.
Dalsim krokom je registracia usersa cez Firefox na adrese
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Ak nemate nainstalovany firefox nainstalujte ho
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Vyplaty na tomto chate su kazdy tyzden v utorok.Na vyplatu mozete pouzit cosmopayment alebo paxum.Na tomto chate je vlastne perfekt to ze za 120 € dokazete si dokonale vylepsit poziciu na stranke.Je to tak ako vsade inde bez dobrej pozicie vas nikto nenajde a tak vlastne nic nezarobite alebo malo.Upozornujem ze no notasi sa nepokusajte vysielat na dvoch chatoch naraz.Procesor to nezvladne.Mam to vyskusane a preto pouzivame vyhradne pocitace stolove .
Dalsia rada je ze ako krajinu si dajte Cesku republiku.Cesi radi navstevuju tento chat a na rozdiel od Bongacamu su solventnejsi a dobre tipuju.Neviem ci pri vysielani blokujete slovensko ale v tejto kombinaci je to dost narocne .Firefox by musel ist cez proxy z protokolom https.

V pripade nejasnosti rada poradim....

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Vidim ze sa dost vyznas aj do technickych veci. Ale aj notebook moze byt vykonny, mam procesor intel i7 a super grafiku, vpohode rozbeham najnovsie hry. (Aj ked grafika pri streame nehra moc velku rolu)

Mam este otazku, ten vyber krajiny ako Cesku republiku si myslela hned na zaciatku pri registracii? Ved potom sa posiela obciansky na overenie takze admini zistia ze niesme z CZ ci?

Tie tri ceny za privat atd mame nehat tak ako su prednastavene? Dakujem

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Ono procesory do notasu i ked su i7 su ine ako do klasickeho PC.Ak mi napises presny model notasu potom ti poradim co to dokaze.A aku kameru pouzivate na vysielanie.
Procesor v notasi nema dostatocny zdroj ako stolovy pocitac kde mam zdroje od 500 do 800 W.
Tu Cesku republiku nastavis az po registracii v sekci My Profile ked kliknes napravo hore v menu.
Inak v registraci zadavaj pravdive udaje podla pasu alebo OP/IDkarty/.
Oni poznaju aj podla ip adresy z akej ides krajiny.
Udaje v My profile su udaje ktore vidia usersovia a mozu byt uplne vymyslene a nerealne.
Potom je tam dobre si nahrat aj nejake platene videa a foto.Doporucujem cenu od 5 do 10 ...20tokenov a jedno video za 100 tokenov. to video za 100 kupi malo ludi ale tie od 5 do 20 tokenov kupuju kazdy den.
Aj obrazkove galerie tak nastavit.
Dnes napriklad som zatial nevysielala a kupili tieto videjka za 118 tokens aj to potesi ked je clovek off.
Inak silvestrovska platba nabehla okolo 11 hodiny a takisto 24 dec prisla platba okolo 11hod toto poslanie penazi modelkam predcasne o 1 den bol dar na sviatky od tohoto chatu.
Tie hodnoty za privat si nechajte nastavene tak ako su ,je zbytocne to zbytocne predrazovat a tiez ist pod cenu nema vyznam.

Zelam vela uspechov a pripadne otazky ocakavam
Pekny silvester

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Lenovo legion y520 - 15IKBN.. Procak intel i7 7700k, grafika geforce 1050ti, 8gb ram (hlavne tu ramku by chcelo zvysit aspon na 16gb)

Kamera full hd logitech c922 (vysielame ale v HD lebo Full HD ma velmi nizke FPS aj pri jednom chate, niekde musi byt chyba lebo toto musi zvladnut ovela slabsi pocitac.

Internet najrychlejsi od VNET - download: 500mbit upload: 60mbit

Idem zaregistrovat ten chat co si poradila a este skusit jeden nemecky: AmateurCommunity.. Tam pojdu peniaze hned ako otvoria stream, co sa nam zda dost vpohode. Velmi pekne dakujeme za tvoj cas a ochotu poradit.

Edit: Este sa chcem spytat ci je velmi nevyhodne priame vyplacanie na bankovy ucet. Pri nasom stasti by totiz z paxumom urcite nastali nejake nezmyselne problemy. Napriklad by nedosla karta atd atd. Pretoze sme dali ulicu, a paxum nam pridal do ulice jedno pismenko.. A to iste urobila aj spolocnost epayments.. A zevraj pri prenasani z Paxum na ucet je to velmi nevyhodne. Kolko eur z jedneho tokenu ma modelka?

Edit 2: Tie urovne znamenaju co? Vsetkym modelkam v chate vypisuje nejake urovne a k tomu pocet tipov a čas. Ospravedlnujem sa za primitivne otazky ale mali sme z toho dost gulas, uz sa to troska zlepsuje :D. Este raz dakujeme.

Odpovědět