Tokeny v začátcích

Odpovědět
Imra

Tokeny v začátcích

Příspěvek od Imra » pon 15. říj 2018 17:59:31

Ahoj holky, nevím zda je téma správně zařazené.. Jsem tu nová. Už druhý den zkouším livechat na Chaturbate.. První den nic z 5 hodin.. Nechtěla jsem se hned svlékat zadarmo tak jsem čekala trošku drazdila no nic.. Druhý den 8 tokenu s tim, že na to už došlo. 8 tokenu = 8 Kč? Jaké výdělky jste měli vy? Vyplatí se vydržet? Vím že je to druhý den no budu to zkoušet dále, potřebuji nějakou kačku. Kamera kvalitní notas nově koupený, výkonný ale po 4 hodinách mi jel procesor na 100 pro a vypl se. Co máte za Ntb vy holky? Bojím se do Ntb investovat více, že by se mi to nemuselo vrátit.. A jak je to s blokaci ČR na tomto webu? Funguje? A ještě se chci podělit.. První den asi 3 holky mi psali, že mám dát heslo na soukromou show jen s nimi, že mi ukážou co mám dělat, poradí.. Samozřejmě to dobře nemysleli.. Co měli za lubem? Děkuji za rady holky, ať se daří :god

gbcmodels

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od gbcmodels » ned 21. říj 2018 11:29:05

Jen mizivé procento dívek má úspěch hned od začátku. Většinu to odradí, vyplatí se však vydržet. Důležité je vysílat pokud možno pravidelně aspoň 20h týdně, postupně získávat zkušenosti a budovat si svou klientelu.

Nepíšete nic o typu ntb, ale pokud jste ho vytížila na 100%, zřejmě výkonově stačit nebude. Zkuste zmenšit rozlišení, fps, nebo ubrat na posuvníku kvality videa. Trosku je třeba si s nastavením pohrát. Důležitá je samozřejmě taky kamera a rychlost připojení. Není však potřeba utrácet horentí sumy za poslední technologické vymoženosti. Snažit se vysílat za každou cenu ve FullHD vede často k trhanému obrazu a mnohem příjemnější pro diváka je plynulé vysílání, byť s menším rozlišením.

Blokace na Chaturbate je stejná, jako všude jinde = kdo ví jak na to, jednoduše blokaci obejde

Jako nová modelka jste přímo magnet pro podvodníky a loudily. Vždy vyžadujte tokeny předem, samozřejmě si dávejte pozor, zda nejde o tokeny falešné. Nesmlouvejte s nimi, je to jen ztráta času

Odpovědět