Uplne zaciatky

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahojte rozhodla som sa ze sa skusim zivit livechatom a vsak zacinam v podstate uplne sama a mam z niektorych veci uplny gulas...

Ma niekto skusenosti so slovenskou podorou chartube ? ako je to potom s platobnou kartou ktoru posielaju na postovu adresu

co znamena pojem chargeback v suvislosti s livechatom ?

za kazdu rozumnu odpoved budem vdacna urcite budem mat kopu dalsich otazok ak by to niekomu nevadilo budem vdacna ak sa niekto najde kto by mi vedel odpovedat, poradit
vdaka, Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Ahoj, nieje take jednoduche zivit sa livechatom. Urcite nedavaj vypoved v praci skor, ako si budes ista, ze webka je pre teba vynosnejsia.

Oficialny support Chaturbate je dost slaby, o ziadnej specialnej podpore pre Slovensko alebo ine jednotlive krajiny neviem. To si kde vycitala?

Platobna karta - na stranke livechatu, kde chces robit, si najdi kde vsade posielaju peniaze a tam si zaloz penazenku. Napr. Paxum, cosmopay, epayments... Ano, karta ti pride domov.
Mozes si nechat posielat peniaze aj na normalny bankovy ucet

Chargeback - vratenie penazi z neopravnenej platobnej transakcie, napr. zaplatene z ukradnutej karty apod. Vacsina chatov pokryva taketo vec vo svojej rezii, ale su aj take, kde musi peniaze vratit modelka

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj dakujem za tvoju odpoved toto je link toho udajneho suportu
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Nevies mi prosim nahodou poradit kde sa daju robit fotky pre tuto pracu ? pytam sa presne na to ci by si s takymto niecim napr do studia ...

Spominas ze chartube je slaby, vies mi teda poradit nejaky iny chaut viem lepsie po nemecky ako anglicky

dakujem za odpoved Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

To je link na studio a texty maju z velkej casti okopirovane z ineho studia (camgirlacademy.com). Nepoznam ich, ale uz to, ze kopiruju texty, nieje pre nich dobra vizitka

Fotky - na roznych fotografickych portaloch najdes vela ochotnych ludi. Nafotit sa mozes aj sama, ak mas lepsi mobil alebo fotak. Kolkokrat to membri ocenia viac ako profi snimky.

Chaturbate.com je vyborny chat aj pre zacinajuce modelky, to si ma zle pochopila. Ja len pisem, ze podporu by mohli mat lepsiu - rychlejsie odpovedat na emaily a riesit problemy

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Vsimla som si, ze ponukaju vyplacanie cez penazenku FirstChoicePay. Tato penazenka je uz od Aprila nefunkcna, ich banka v Belize vyhlasila bankrot, cize radsej sa cez toto studio ani neregistruj

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj som ti naozaj moc moc vdacna ze sa mi venujes citim s a v tom uplne stratena....

co sa tyka tej sk podooru udajne robia nabory sloveniek polozila som im niekolko dalsich otazok tak si pockam na odpoed ale tiez sa mi to nechce lubit a prerusim s nimi kontakt...

Priznam sa skusala som sa odfotit sama ale vysledok sa mi nepacil, vyzerala som horsie nez v skutocnosti... a vdaka za typ skusim to riesit aj takto snad sa niekto najde a sice sa mi paci predstava krasnych glamour fotiek je to dost drahy spas hlavne na zaciatok

Prepac celkom si niesom ista kde si si prene vsimla vyplacanie cez tu penazenku, ktoru vyssie spominas ?

Inak este mi napadlo moj NB ma slabu web cameru naozaj to nieje kvalitny obraz nemas nahdou nejaky typ, ktora by sa na to hodia ?

priznam sa ze mam aj strach ze absolutne nikoho neoslovim

vdaka za tvoju odpoved
Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Ked mam cas, rada pomozem ;)

Nabory kociek na webku robi kadekto, ale vacsinou slecnu zaregistruju a potom si iba strhavaju svoju cast provizie. Samozrejme su aj seriozne studia, ktore naozaj pomozu

Fotit sa musis naucit. Na YouTube najdes vela videi ako urobit sexy selfie. Tiez zalezi aku techniku mas k dispozicii

Vyplacanie cez zrusenu penazenku maju v zalozke "Support". Vela camgirls prislo o tisice $, stale sa to riesi aj s Narodnou bankou v Belize, a oni to ponukaju ako vyplatu... :shock2

Webka jedine Logitech c920 alebo c930. Cena okolo 50 EUR na Amazonu

Je bezne, ze trva niekolko mesiacov, kym si najdes stabilnu klientelu

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj Sally

Clovek s ktorym komunikujem o udajnej podpore mi tvrdi, ze ja ho neplatim a ze jeho plati chartube. Podla teba je to mozne ? inak ako si pisala vytvoril registraciu aj vsetko ... nechcem sa dat niekym okaslat ale citim sa v tom stratena a mam pocit ze nejaka ta podpora na zaciatok by nebola zla ale mam strach

co sa tyka tejto prace Samozrejme ked som bola mala nepovedala som si ze ked vyrastiem budem cammgrl :-) ale to asi ziadna z nas
Vies premyslam aj o tom ako si zabezpecit aspon ako taky pocit anonimity, totiz velmi neverim tomu blokovaniu krajin a tak si onak vsetko co raz vysielas po sieti tam uz definitivne je...
Peto som uvazovala ze ako sucast mojej novej tzv osobnosti, by som mohla mat napr nejaku parochnu okuliare, skrabosku ( samozrejme nie na celu tvar ) co si o tom myslis ?

Mam trochu nejasno v tom co robit pred kamerou ked sa mi este nikto neozval.... co som mala moznost vidiet baby vacsinou mali uz klientov rozpracovanych a tak sa samozrejme venovali ale co kym sa mi niekto ozve ? z toho co som mala moznost vidiet mi to nieje celkom jasne pretoze som naozaj videla kadeco :_)

vdaka
Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Sami pisu, ze vyplacaju 90%, cize 10% z tvojho zarobku je ich provizia. Mas tam vsetko napisane na ich stranke. Ja ich nepoznam, nebudem ich hodnotit. Mozes skusit a ak nebudes spokojna, urobis si iny ucet. Len sa opytaj preco vyplacaju cez tri mesiace zrusenu penazenku... :wall

Parochna, okuliare atd, ak to bude pekne a vkusne, preco nie?

Co robit na kamere? Aj ked mas prazdnu miestnost, musis robit nieco, co pripadneho membra v tvojom roome udrzi. Tancit, cvicit, masturbovat, na co sa citis. Ak tam budes znudene sediet, membri iba prekliknu a idu dalej. Samozrejme ak mas napriklad obrovske prsia alebo nadherne vlasy apod., je to velka vyhoda

Tieto a vela dalsich informacii by ti malo dat to studio, preto im platis tych 10%

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj Sally, asi uz mas mojich otazok plne zuby, co aj chapem :-)
No tak ako som aj cakala s panom sme sa nakonieco nedohodli....
Dnes som si kupila kameru a aj fotak tak to ako zaklad snad bude stacit

Este som sa ta chcela spytat ako je to na chartube s platenym obsahom ? videla som ze baby majavaju pod profilom videa a ak som spravne pochopila tie si membri vdaka tokenom mozu kupit tiez?

pocula si nieco o tomto livechate ?
www.xmodels.ch
Ak by som ta moc otravovala kludne mi to napis

Emma

Odpovědět