Firstchoicepay-problém

Odpovědět
Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Firstchoicepay-problém

Příspěvek od Magie »

Dnes večer 9.7.2017, jsem se chtěla podívat na účet Firstchoicepay.com a nemohu se tam dostat: "Objevil se problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu." Nevíte co s tím? Vím, že se mi to už stalo na některém webu a za několik hodin to bylo v pořádku, o co jde, o mé nastavení? Nebo jejich nastavení? Pokud máte někdo zkušenosti, dejte vědět, děkuji.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Firstchoicepay-problém

Příspěvek od Sally »

Rovnaky problem aj u mna na Mozille, ale ked pouzijem Chrome, stranka sa normalne otvori. Ide asi o nastavenie browsera. Nieco zmenili na webe a Firefox to teraz vyhodnocuje ako nezabezpecenu stranku. Uz sa mi to tiez niekolkokrat stalo

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Firstchoicepay-problém

Příspěvek od Magie »

Děkuji moc Sally, ale dnes jsem si teda nainstalovala Chrome, jenže mi to udělalo totéž - "Vaše připojení není soukromé" takže nic, ale hlavně, že peníze jsem vybrala. Píšeš, že se ti to stalo několikrát, to jako zase někdy bude v pořádku a pak to zase udělá? Nevím jak se na ten účet dostat, ale na nějakém chatu, asi před rokem, se mi to stalo také, vím, že jsem jim to napsala mailem a oni to za 2 dny spravili a omluvili se mi, že je to už v pořádku, takže jejich chyba. A prosím tě, nevíš na ně mail, protože vidím jejich kontakt na Fc nebo Twitter a ty já nepoužívám, předem díky, hezký den.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Firstchoicepay-problém

Příspěvek od Sally »

Mne to uz ide aj na Firefoxu. Mozno mas nastavenu prilis vysoku bezpecnost na prehliadaci. Alebo skus vymazat cookies, najdes to v nastaveniach. Ono to upozornenie ide aj obist, len z hlavy si nepamatam kde tam kliknut. Ich email som nenasla, ale keby ti to stale neislo, posli mi screenshot a napisem im cez live podporu.

Ked mi take upozornenie o nezabezpecenom pripojeni vyskoci pri beznom susrfovani, neriesim to a na tu stranku neidem. Moze to byt akasi utocna stranka apod. Ale u stranok typu firstchoice alebo u znamych chatov je skoro iste, ze je chyba iba v nejakej konfiguracii

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Firstchoicepay-problém

Příspěvek od Magie »

Děkuji znova Sally, zrovna jsem to zkusila a už to jde normálně. Jsi hodná, až to zase bude blbnout a kdyby to bylo delší dobu, tak udělám ten screenshot a pošlu ti ho, hezký den.

Odpovědět