Vyplácení

Odpovědět
edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Vyplácení

Příspěvek od edita1 »

Ahoj, přišel mi tento mail:
This is to inform you that it is no longer possible to receive payments from the following partner/s: Big Cash Crew, CC Network, DAgency, Gamma Entertainment, ICF Technology, ImLive, MyFreeCams, Scope Agency, Streamates and WebCams.com
We hope that you will continue to use Payoneer as your preferred method of payment with other companies.

Já na tyto chaty už dávno nechodím, ted' dělám jenom německé. Stalo se něco? Jak se tedy zasílají peníze. Třeba paxum většina vůbec neměla. Nevím, tedy jak je to ted'. Děkuji za informaci. :-)

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Vyplácení

Příspěvek od Sally »

Zatial mi nic podobne neprislo, ale nedavno mi Payoneer poslal novu kartu, pretoze zmenili banku a tiez nieco pisali o novo zalozenej spolocnosti. Primarne pouzivam Paxum. Ma mensie poplatky a dalsie vyhody, napriklad lepsi kurz, ale neviem aky kurz bude teraz s tou novou Payoneer kartou
Naposledy upravil(a) Sally dne čtv 26. led 2017 23:46:35, celkem upraveno 1 x.

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Vyplácení

Příspěvek od edita1 »

Zvažuju, jestli by to nemohlo být kvůli nepoužívání, loni v létě si neměli z čeho strhnout poplatek, ale pak by bylo logické zaslat upozornění, at' vložím peníze na poplatek a můžu ho dál používat. Tohle jsou všechny chaty, co jsem u nich měla.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Vyplácení

Příspěvek od Sally »

Ak Payoneer nepouzivas, tak to mas jedno, len by ti strhavali poplatky za nic :phe

Odpovědět