Flirtovací chat - pouze psaní

boda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. kvě 2016 21:45:25

Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od boda »

Ahoj, na internetu jsem našla článek, kde se zmiňovaly o tzv. Nevinných live chatech:
Kromě klasických live chatů, kdy ženy předvádí zákazníkům před kamerou různá erotická představení, existují i flirtovací chaty, kde ženy se zákazníky pouze mluví – flirtují. Finanční otázka je pak ale velmi odlišná.
Nikde na internetu jsem ale nenašla žádný takový ,,flirtovací chat". Ráda bych se tedy dozvěděla od někoho zkušenějšího, co je to zač, zda je to taky přes kameru (jako live chat) nebo ne a popřípadně, kde bych našla takové stránky. Moc děkuji za vaše odpovědi ;-).

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od Sally »

Na Imlive alebo Livejasmin mali taketo flirtovacie chaty, ale navstevnost bola zalostna. Ani neviem, ci to este udrzuju. Podla mna je zbytocne hladat specialny flirtovaci chat. Na free chatoch si urobis taku miestnost, aku TY chces. Napis si do rules, ze si non nude modelka a membri to budu musiet akceptovat. A aj tak mozes slusne zarabat.

boda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. kvě 2016 21:45:25

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od boda »

Díky za informaci. Ještě bych se chtěla zeptat, pokud se jedná pouze o psaní, je zapotřebí web kamera? Jestli, když si s někým budu psát, tak budu muset být tzv. vidět na kameře nebo to jde bez ní. Děkuji za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od Sally »

Na MFC si mozes s membrami pisat aj bez kamery. Na Chaturbate v podstate mozes pristup na kameru zaheslovat, cize ta nikto neuvidi, ale pochybujem, ze takto s tebou bude niekto komunikovat. Neviem, ci nehladas iba zabavu, ale zarobit sa takto neda. Mozno skus skor sex po telefone, ako niteflirt.com apod.

boda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. kvě 2016 21:45:25

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od boda »

Když jsi psala, abych si do pravidel dala, že jsem,,non nude modelka" znamenalo by to, že bych na kameře byla, ale mohla bych být i oblečená a jen si s někým psala? Jak by to ale pak vypadalo, když by někdo chtěl na privát, tam jde hlavně o to, že něco předvedeš, svlékneš se, apod. Anebo, když si s někým píšeš, tak se tam privát nevyskytuje? Jsem v tomhle začátečnice, tak sbírám všude různé informace, díky za tvé odpovědi :-).

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od Sally »

Napises si do rules, ze nerobis ani nahe pvt, group atd. Samozrejme, ze sa ta budu snazit "zlomit", ale to uz je na tebe. Raz som pozerala jednu kocku, co citala membrom rozpravky. Oblecena samozrejme. Neviem sice, co robila v pvt a ci aj nieco zarobila, ale mala v miestnosti takmer 100 ludi.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od Admin »

boda píše:Když jsi psala, abych si do pravidel dala, že jsem,,non nude modelka" znamenalo by to, že bych na kameře byla, ale mohla bych být i oblečená a jen si s někým psala? Jak by to ale pak vypadalo, když by někdo chtěl na privát, tam jde hlavně o to, že něco předvedeš, svlékneš se, apod. Anebo, když si s někým píšeš, tak se tam privát nevyskytuje? Jsem v tomhle začátečnice, tak sbírám všude různé informace, díky za tvé odpovědi :-).
Vy především žádné priváty dělat nemusíte. Každému privátu předchází žádost zákazníka a nic se nestane, pokud ji zamítnete. Ale i v případě, že souhlasíte, nikde není předepsáno, co a jak tam máte předvádět. Je to na dohodě mezi Váma a zákazníkem. Rozhodně však neslibujte věci, které pak nejste ochotna plnit. Vyústilo by to ve stížnosti a vrácení provizí.

boda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. kvě 2016 21:45:25

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od boda »

Chtěla bych se zeptat, zda jsou na všech chatech vypláceny tzv. tokeny, ze kterých má modelka určitou část peněz? A když je ve veřejném chatu, tak ji posílají tokeny, ale jen když něco předvede nebo i ,,jen tak"? Chápu to tak dobře?

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od Admin »

Tokeny (nebo někde kredity apod.) jsou používány jako virtuální měna. Member za své reálné peníze nakoupí tokeny, dá je oblíbené modelce a ta za ně v určitém kurzu dostane od chatu zase reálné peníze. Všechny transakce jsou samozřejmě elektronické.

Zákazník může posílat tokeny ve free chatu, můžou mu být strhávány během pvt nebo group přímo na modelčin účet, může je poslat modelce i když ta ani není online - záleží samozřejmě, jak to má který chat technicky uzpůsobeno

Co budete předvádět je na Vaší fantazii - udělám stojku za 200tks, zazpívám písničku za 50tks atd.
Nemusíte taky předvádět vůbec nic. Většina úspěšných modelek se řídí heslem - I Have The Pussy I Make The Rules

boda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. kvě 2016 21:45:25

Re: Flirtovací chat - pouze psaní

Příspěvek od boda »

Nevíte přibližně kolik je asi peněz za 1 token. Já vím, že to bude asi na každých stránkách různé, ale tak přibližně. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli na live chatech chtějí fotku, kde držím občanku a fotku občanky? Musí být občanka ofocená z obou stran (tzn, jestli chtějí i adresu, nebo jim stačí hlavně datum narození)? A ještě bych se chtěla zeptat, jestli lze vydělané peníze posílat na PayPal účet? Děkuji za Vaše odpovědi.

Odpovědět