Začínám

Odpovědět
carmen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. pro 2015 9:58:28

Začínám

Příspěvek od carmen »

Čauky.. chtěla bych začít s livechatem. Už jsem si pročetla kdejaká fóra ale přesto bych potřebovala poradit.. co a jak při založení účtu Payoneer? nikdy jsem tuhle službu nevyužívala. Jak je to s daněma resp. finančákem nebo živnosťákem ? Jak rychlý internet potřebuji ? A jak výkonný počítač ? Kde se nejlépe registrovat pro začátek ? Podle různých recenzí ve fórech se mi nejvíce uzdává Chaturbate a LiveJasmin. Budu moc vděčná za jakoukoli radu :)
Naposledy upravil(a) carmen dne čtv 16. úno 2017 19:02:41, celkem upraveno 1 x.

cutegirl
Příspěvky: 1
Registrován: ned 20. pro 2015 16:49:20

Re: Začínám

Příspěvek od cutegirl »

Ahoj. Na Payoneer jenom vyplníš formulář a odešleš kopie dokladů. Kartu pošlou asi do 2 týdnů. ŽL ani daně jsem zatím nijak neřešila. Vysílám velmi málo, a co jsem se doslechla, většina holek stejně dělá načerno. Registrovala jsem se jen na Chaturbate, ale moc mi to tam nejde :phe
Jo, notebook mám HP, asi tři roky starý a stíhá v pohodě.

CherryEsse
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. pro 2015 13:11:13

Re: Začínám

Příspěvek od CherryEsse »

ahojte vedeli by ste mi poradit ako s profilom na MFC? uz ho mam zalozeny aj aktivovany ..len ma zaujima ako to je s tokenmi ...cize ako si dam na svoj profil napr album s fotkami ci videami za tokeny? ako vlastne funguje tato platba a tiez aj skype? najviac ma vsak zaujima ten profil s tokenami..malo ktore baba to ma a nevie to kazda...dik :wow

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Začínám

Příspěvek od Sally »

Za tokeny mozes fotky predavat cez zaheslovane galerie, najdes to v profile. Video na MFC nedas, mozes dat iba reklamu a ked member zaplati, das mu link, cez ktory si video stiahne. Vsetky tie nacancane profily su robene na zakazku a stoja od 50 do 500$, alebo ich vytvaraju studia pre svoje modelky. Ak ovladas HTML a CSS, mozes sa do toho pustit sama. Skype je tiez iba banner s informaciou, kolko stoji minuta apod. Ked ma member zaujem, posle ti tokeny a ides na Skype. Pamataj, ze Skype je na MFC zakazany, aj ked vacsinou tolerovany

camgirl98
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. led 2016 17:52:55

GROUP,PVT,TKNS

Příspěvek od camgirl98 »

Ahojte, mam par otazok ohladne live chatu a tokenov.
V prvom rade sa chcem spytat ci som to spravne pochopila na MFC PVT a PVT GROUP (robim to uz par dni) Takze mi musi druha strana poslat ziadost o pvt alebo pvt group? Viem,ze minimalne 3 musia ist do group.. Otazka znie ci mi tu tie ziadosti mozu aj stat..teda kym budu traja ..alebo ako to vlastne funguje? ked ja nechcem ukazat jednemu ale naraz trom napr..alebo ci sa da ist z pvt do pvt group. Dalej.. Chaturbate... Sla som online...chodili mi tokeny ..ale ked som sa pozrela ci tokeny mam tak som ziadne nemala...napadlo ma,ze by to mohli byt aj fae tokeny? Pretoze som sledovala baby a ukazovali poriadne veci a chodili im po par tkns a mne zrazu...150-500 za usmev ...dalej som si nasla na nete nejake videa o aplikacii ktore si treba stiahnut..napadol ma generator ale vlastne ani neviem co to je..mozno ti to zmeni menu toho tokena..Token stats a 0 tkns a mala som mat cez 3000...ak je t prosim v tom generatori tak mi dajte prosim link, hladala som na nete ale nic konkretne som nenasla...Dakujem :please

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Začínám

Příspěvek od Sally »

1. pvt alebo group moze iniciovat iba zakaznik
2. na group posielaju zakaznici ziadosti postupne, ked su tri, moze sa zacat, ked sa vsak k ziadosti nikto neprida, automaticky sa po par minutach zrusi. Ak uz raz group zacne, bude trvat aj s jednym navstevnikom (ale nedoporucujem si ich takto rozmazlovat)
3. takmer na 100% fake tokens. Hrala ti u nich zvucka? Na to si davaj velky pozor aj na MFC
4. nepotrebujes ziaden token generator (to je tiez podvod). Na Chaturbate mozes (nemusis) vyuzivat aplikacie, co mas v ponuke v profile, ale su to len pomocky, nemaju vplyv na to, ci sa ti tokeny prirataju, ci nie.
good luck
:joint

camgirl98
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. led 2016 17:52:55

Re: Začínám

Příspěvek od camgirl98 »

Takze som spravne pochopila..ak je zvucka toho tokena teda tipov tak to nie je fake? :wow

camgirl98
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. led 2016 17:52:55

show zadarmo?

Příspěvek od camgirl98 »

Ahoj, mozem prist o peniaze zaslane na paypal aleo payoneer ak je platba stiahnuta zo strany kleinta. Zaujimalo by ma ci je toto mozne a ako sa proti tomu branit. Dakujem :please2

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Začínám

Příspěvek od Sally »

camgirl98 píše:Takze som spravne pochopila..ak je zvucka toho tokena teda tipov tak to nie je fake? :wow
Ak maju tokeny zvucku, su prave. Samozrejme je najlepsie si aj sledovat ich pripisanie na profile a v pripade pochybnosti urob screenshot, ktory potom posles na support
camgirl98 píše:Ahoj, mozem prist o peniaze zaslane na paypal aleo payoneer ak je platba stiahnuta zo strany kleinta. Zaujimalo by ma ci je toto mozne a ako sa proti tomu branit. Dakujem :please2
Chaty, ktore uplatnuju chargeback, ti obycajne strhnu peniaze z buducich zarobkov, ale prakticky mozu vyzadovat neopravnene vyplatene peniaze akymkolvek sposobom. MFC chargeback neuplatnuje a pokryju ho na svoje naklady. Na inych chatoch nerobim, tak neviem

Chaty na Paypal nevyplacaju. Ked urobis sukromnu show s platbou na PP a oni to zistia, zablokuju ti nielen tuto konkretnu platbu, ale cely tvoj PP ucet, za erotiku. Chat ti takisto zablokuje ucet, ak zisti, ze im preberas klienty
:typing

Odpovědět