HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

crystalka122
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. črc 2015 20:04:46

HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od crystalka122 »

Vyřešeno
Naposledy upravil(a) crystalka122 dne stř 23. zář 2015 13:21:39, celkem upraveno 1 x.

crystalka122
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. črc 2015 20:04:46

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od crystalka122 »

tak nic, nahlásit to můžou pouze ty holky, které tam jsou...autorská práva :joint
možná že špatná reklama je pro vás dobrá reklama...ale mě by se to tedy nelíbilo :userfriendly

MiaWallas
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09. zář 2015 9:39:50

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od MiaWallas »

A mohla bys sem aspoň napsat jak to máme najít? Třeba kdo to tam dal? Dík

crystalka122
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. črc 2015 20:04:46

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od crystalka122 »

nechtěla jsem vás vystrašit, napsala jsem správci youtube a smazal to...nicméně doporučuji holkám aby si dávali pozor na svou *anonymitu*. Nebudu tu psát, co vše se může stát...nechci aby se mého návodu pak někdo ujal

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Magie »

crystalka122 píše:nechtěla jsem vás vystrašit, napsala jsem správci youtube a smazal to...nicméně doporučuji holkám aby si dávali pozor na svou *anonymitu*. Nebudu tu psát, co vše se může stát...nechci aby se mého návodu pak někdo ujal
??? Ahoj a můžeš tady zveřejnit, jak se ti podařila videa všech holek smazat, co jsi tam musela uvést??? Já už tohle řešila několikrát, i když pro nikoho nejsem z ČR, chlapi prostě nahrávají to co se jím líbí a někteří koumáci asi za to berou peníze nebo ne, to nevím, ale hlavně pokud se kdokoli objeví na videu nebo fotce, tak musí zaslat svou ID ofocenou s žádostí o smazání a teda jak se ti to povedlo? Mi to připadá, že nevím proč, ale blafuješ a co se tady snažíš tím vším říci?! Holky, kterým to nevadí, klidně řeknou, že jsou z ČR a ví, že musí počítat s tím, že je někdo najde, zatímco my některé se vydáváme za cizinky a stejně nás, třeba Italové nebo Němci hodí na youtube a kdekoli...tohle nebezpečí nebo také nejistota k tomu bohužel patří a musí se hlídat a sama sebe hledat a pak "žádat o smazání" a teda opravdu chci vědět, jak se tobě povedlo smazat všechna videa holek, jak tady statečně uvádíš, když nemáš jejich ID! Nevěřím ti, tak nelži a nebo mi to vyvrať, že ti youtube maže jen tak, že řekneš "smazejte české holky" a pokud tu opravdu co jsi tam musela uvést nenapíšeš, beru to jako lež, já si to ověřím, don´t worry....ale pí.č.vinami mě krmit nebudeš, nevím co má tahle tvá celá komedie znamenat, co si o tvé "dobrotě, která dokázala smazat všechny české holky z youtube myslet" :?: :?: :?:

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Magie »

crystalka122 píše:nechtěla jsem vás vystrašit, napsala jsem správci youtube a smazal to...nicméně doporučuji holkám aby si dávali pozor na svou *anonymitu*. Nebudu tu psát, co vše se může stát...nechci aby se mého návodu pak někdo ujal
A samozřejmě kde to mají holky najít tady na dotaz není žádná tvá odpověď :lol :lol :lol

crystalka122
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. črc 2015 20:04:46

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od crystalka122 »

Magie píše:
crystalka122 píše:nechtěla jsem vás vystrašit, napsala jsem správci youtube a smazal to...nicméně doporučuji holkám aby si dávali pozor na svou *anonymitu*. Nebudu tu psát, co vše se může stát...nechci aby se mého návodu pak někdo ujal
??? Ahoj a můžeš tady zveřejnit, jak se ti podařila videa všech holek smazat, co jsi tam musela uvést??? Já už tohle řešila několikrát, i když pro nikoho nejsem z ČR, chlapi prostě nahrávají to co se jím líbí a někteří koumáci asi za to berou peníze nebo ne, to nevím, ale hlavně pokud se kdokoli objeví na videu nebo fotce, tak musí zaslat svou ID ofocenou s žádostí o smazání a teda jak se ti to povedlo? Mi to připadá, že nevím proč, ale blafuješ a co se tady snažíš tím vším říci?! Holky, kterým to nevadí, klidně řeknou, že jsou z ČR a ví, že musí počítat s tím, že je někdo najde, zatímco my některé se vydáváme za cizinky a stejně nás, třeba Italové nebo Němci hodí na youtube a kdekoli...tohle nebezpečí nebo také nejistota k tomu bohužel patří a musí se hlídat a sama sebe hledat a pak "žádat o smazání" a teda opravdu chci vědět, jak se tobě povedlo smazat všechna videa holek, jak tady statečně uvádíš, když nemáš jejich ID! Nevěřím ti, tak nelži a nebo mi to vyvrať, že ti youtube maže jen tak, že řekneš "smazejte české holky" a pokud tu opravdu co jsi tam musela uvést nenapíšeš, beru to jako lež, já si to ověřím, don´t worry....ale pí.č.vinami mě krmit nebudeš, nevím co má tahle tvá celá komedie znamenat, co si o tvé "dobrotě, která dokázala smazat všechny české holky z youtube myslet" :?: :?: :?:

Proč na mě vyjíždíš? :D Proč bych tu strácela čas a šla si tu psát z nudy o youtube? Jednoduše, klikla jsem na video, pod videem je další, na to jsem klikla a pak jsem klikla na nahlásit. A byly tam napsány důvody. Tam myslím byl důvod autorské práva. A tak jsem napsala, že tyto holky pracují na autorská práva + šikana když je zesměšňovali. A ať to smažou. + jsem pod video napsala tomu uživateli který to natáčel takový velký román. Že tyto holky pracují na autorská práva a že za porušení si slečna může vymáhat od něj peníze. A do druhýho dne to bylo vymazáno.

Nevím proč si tak vzteklá? Chtěla jsem se o tom zmínit, a nechtěla jsem tu dávat na to odkazy abych to nešířila dále. Moje dobrota? Já jen doufám, že holky tady, které takové podobné videa objeví, že se o nich taky zmíní. A taky je nahlásí. Udivuje mě, že se o tomhle zmíním a ty na mě vyjíždíš jak starý pes. Udivuje mě to, jak si tady holky mezi sebou nadávají a pak si tu společně radí. :phe :typing

crystalka122
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. črc 2015 20:04:46

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od crystalka122 »

Udivuje mě, že si můžou na některých stránkách chlapi dávat takové videa...vždyť většinou chtějí souhlas toho aktéra, který je na tom videu. + Občanský průkaz o ověření věku.

crystalka122
Příspěvky: 11
Registrován: pon 27. črc 2015 20:04:46

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od crystalka122 »

Magie píše:
crystalka122 píše:nechtěla jsem vás vystrašit, napsala jsem správci youtube a smazal to...nicméně doporučuji holkám aby si dávali pozor na svou *anonymitu*. Nebudu tu psát, co vše se může stát...nechci aby se mého návodu pak někdo ujal
A samozřejmě kde to mají holky najít tady na dotaz není žádná tvá odpověď :lol :lol :lol

Je to smazáno, našla jsem to když jsem zadala: live chat cz.... :holidays Není na škodu si někdy k vyhledávači sednout a psát tam : Livechat cz, české holky na webce, svůj nick apod. jak těžké to pro vás asi je? :lol2

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: HOLKY POZOR!!! POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Magie »

crystalka122 píše:
Magie píše:
crystalka122 píše:nechtěla jsem vás vystrašit, napsala jsem správci youtube a smazal to...nicméně doporučuji holkám aby si dávali pozor na svou *anonymitu*. Nebudu tu psát, co vše se může stát...nechci aby se mého návodu pak někdo ujal
A samozřejmě kde to mají holky najít tady na dotaz není žádná tvá odpověď :lol :lol :lol

Je to smazáno, našla jsem to když jsem zadala: live chat cz.... :holidays Není na škodu si někdy k vyhledávači sednout a psát tam : Livechat cz, české holky na webce, svůj nick apod. jak těžké to pro vás asi je? :lol2
Ahoj znova, tak hlavně tady nikdo tebe nestíral jako starý zlý pes nebo jaké to kraviny píšeš, jen jsem chtěla vědět, co jsi uvedla, aby české holky smazali, teda pokud umíš číst a hlavně myslet...Hledání není problém, holky ví jak se najít a jak jsem psala a znova opakuji, tak ty, co přímo říkají, že jsou z ČR, tak nic neřeší, ani se nehledají, nevadí jim to, ty co to chtěly hledat, tak jsi tady nedovedla odpovědět pod čím to najít, kde to je...A teď pokud už jsi jednou napsala, že je pravda, že to nemůže nikdo jiný smazat kvůli autorským právům, což je pravda, ale ty musíš se prokázat, že je máš tvým ID, takže tohle ti nevěřím, musíš poslat svou kopii ID...no comment...Tak najednou tu píšeš kde to bylo, to jim je asi k ničemu, že jo?! Tak se nediv, že ti nevěřím, když jsi nebyla schopná tady odpovědět kde to je, až když jsi to "údajně smazala". Jo po vojně, je každý generál, asi tak...A nevím zda víš, na kterém fóru jsi a zda vůbec umíš čít, protože tady se nikdo neuráží, jako na jiných fórech, to si pleteš pojmy s průjmy...Tady si napíšeme bez urážení pravdu, jak to je a na tom, že ti nevěřím, není nic k urážení, protože na youtubu, redtubu a dalších stránkách, musí modelka poslat ID s fotkou, že je to ona a kdo tohle už řešil, dá mi za pravdu, takže s tvou lži nemá cenu ztrácet čas s komunikací :kissmyass

Odpovědět