Freechaty

Odpovědět
Nikitaxxx
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. čer 2015 21:28:46

Freechaty

Příspěvek od Nikitaxxx »

Ahoj, mohl by mi někdo poradit ohledně freechatu? Dělá to vůbec někdo ten freechat? Poradíte? Když tak do vzkazu moc díky.... :please :please

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Freechaty

Příspěvek od Sally »

Mozes byt konkretnejsia, co vlastne potrebujes? Freechatov je vela a robi na nich vacsina dievcat

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Freechaty

Příspěvek od edita1 »

Šoupnu sem dotaz. Počítám správně, že peníze ze Streamatu vydělané do 4. července, mi přijdou 23. července nebo až ten další týden?

Katie
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 11:48:09

Re: Freechaty

Příspěvek od Katie »

Peníze posílají za tři týdny, což vychází až na ten další týden. Ale možná tě překvapí :banana

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Freechaty

Příspěvek od edita1 »

Aha, a já blbá se ptala tady, protože doposud tu byla rozumná domluva a seriózní informace. To můžu rovnou napsat na support, kde zřejmě zaměstnávají pacienty jistých ústavů. :wall

Katie
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 11:48:09

Re: Freechaty

Příspěvek od Katie »

Ptala ses kdy máš čekat peníze. Já ti odpovídám, že Streamate posílá peníze až za tři týdny, ale některé holky tvrdí, že dostaly peníze i dřív. Cos chtěla slyšet :doubtful ?

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Freechaty

Příspěvek od Magie »

Katie píše:Ptala ses kdy máš čekat peníze. Já ti odpovídám, že Streamate posílá peníze až za tři týdny, ale některé holky tvrdí, že dostaly peníze i dřív. Cos chtěla slyšet :doubtful ?

Dělám na Streamatu několik let a nikdy mi neposlali ani nikomu z mých známých modelek a těch teda je, peníze dřív, takže verze, že "tě asi překvapí" zněla pro ty, co se ve vyplácení tohoto chatu vyznají, tím myslím, že mají za několik let zkušenosti (Streamate nepíše kok.otiny, ale pravdu jak vyplácejí a tak to opravdu dělají), takže si buď z ní děláš srandu a nebo jí máš za tupce a taky tak holka reagovala, ale jen díky tvé "prudce inteligentní odpovědi". Takže než vyhrkneš stupidní odpověď, raději mlč ty, tady si myslím, že je fórum na úrovni, ne jako někde jinde, takže si nás nepleť s tím forem, kde můžeš plácat páté přes deváté :joint
Je pravda, že Stramate začíná vyplácet přesně po 3. týdnech, ale musíš dosáhnout 100 usd, jinak se ti to přesouvá do dalšího týdne a vyplácejí každý pátek a v pondělí máš peníze, tak abys to teď teda věděla i ty a příště neplácala kraviny, tady je komunikace na úrovni, tak se tak chovej, děkuji, hezký den.

Katie
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 11:48:09

Re: Freechaty

Příspěvek od Katie »

Sorry, nechtěla jsem nikoho urazit. Jak jsem tedy dodatečně zjistila, holky dostaly peníze dřív, protože pracovaly ze studia a výplaty se tak řídily jinými pravidly. Třeba Chaturbate posílá peníze různě, tak jsem myslela, že na Streamate to mají taky tak

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Freechaty

Příspěvek od edita1 »

Já bych slečně radilce ještě doporučila, aby se odnaučila lhát a naučila základní počty. Hezký den.

Odpovědět