Amazon

Odpovědět
Gina
Příspěvky: 11
Registrován: stř 26. pro 2012 15:34:11

Amazon

Příspěvek od Gina »

Holky používáte Amazon wishlist? Teďka před Vánocema je to asi zvlášť aktuální, ale ta anonymita je tam dost pofidérní, tak pořád váhám :?

chatme
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 27. lis 2014 14:50:25

Re: Amazon

Příspěvek od chatme »

Ahoj. Já ho používám, nicméně to že mi tam někdo něco koupí se stává tak 3x ročně, právě před Vánocemi. Mám tam nastavenou doručovací adresu na partnera, takže mou reálnou adresu nikdo nemůže vidět. Ještě navíc se jedná pouze o adresu s ukládáním na poště ;) Ale kdyby se přeci jenom nějaký stalker rozhodl mě tam navštívit, vůbec bych se nezlobila a ráda bych to z povzdálí sledovala. Je to dům plný cikánů. Už vidím to jejich "show ass" :lol:

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Amazon

Příspěvek od Sally »

Ja vyuzivam Amazon velmi casto. Co mi napadne, to si dam do wishlistu a vacsinou mi to niekto aj kupi. Od ponoziek, cez veci do bytu, CD/DVD, oblecenie az po diamantove sperky. Dokonca aj granule pre mojho psika... :lol:

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Amazon

Příspěvek od edita1 »

Na jakých chatech wish list máte? Já pracuji hlavně na německých, nikdy mě nenapadlo si to dát do profilu a možná by to ani neprošlo. Vím, že na mfc to určitě jde.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Amazon

Příspěvek od Sally »

Bezne sa wishlist pouziva na MFC a na Chaturbate. Tam je to bez problemov, zvysok neviem

camgirl98
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. led 2016 17:52:55

Re: Amazon ADRESA BEZPECNOST

Příspěvek od camgirl98 »

Ahojte, zacala som pouzivat Amazon, ..nemam tam svoju adresu a dostala som negativne recenzie..otazka znie..ci je to v skutocnosti bezpecne a pri vyberani z whilistu vidi druha strana moju adresu.. ja som si myslela,ze to funguje tak,ze len klikne na darcek..objedna sa a tebe pride...a nie,ze membri vidia tvoju adresu..neviem ci vobec chcem mat whislist ak vidia kde byvam.. :wow :please :phe :joint :wtf

Katie
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 11:48:09

Re: Amazon

Příspěvek od Katie »

Pokud se dobře pamatuji, Amazon uvádí neúplnou adresu. Jméno a město, ulice tam uvedena není.

Odpovědět