Studio MAgiclife

Odpovědět
SallyHA
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. pro 2013 14:25:28

Studio MAgiclife

Příspěvek od SallyHA »

Ahoj holky, moc doporučuju studio Magiclife v Brně, začala jsem pracovat před pul rokem a rozhodně mám vyšší výdělky než při práci z domu, navíc sem se z toho málem zbláznila. NA vedení a výplaty je tam spolehnutí, mám tam 70% takže skvělé a i těma procentama vydělavam vic než když jsem dělla z domu třeba na LJ.... TAkže max spokojenost :D

Danča
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. led 2014 11:40:53

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od Danča »

Souhlasim, u mě taky bez problémů.

Jenny
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. úno 2014 12:01:40

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od Jenny »

SAlly kolik tam třeba tak vyděláváš? poohlížím se po nějakém studiu v brně, měla jsem problémy s prací z domu se skype show a payoneerem, nějak na mě kvůli tomu přišli klienti a našli si mě a pak mi dost vyhrožovali a provalilo se to u přítele a nakonec se se mnou kvůli tomu rozešel,,, už tohle teda riskovat nebudu a chtěla bych ze studia.. 70 % tam máš normálně? a jaké jsou další podmínky, vyplácení normálně?

hello
Příspěvky: 9
Registrován: sob 22. bře 2014 0:16:48

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od hello »

Ahoj holky,
pracovala jsem v Magicu 2,5 roku.
Přidělené procenta jsou následovně:
- 12 a více směn = 70%
- 10 - 11 směn = 65%
- 7 - 9 směn = 63%
- 4 - 6 směn = 61%
- 1 - 3 směny = 52%

- přerušení pravidelných směn : 40%

Výplata je 2x měsíčně, vždy kolem 1. a kolem 16., záleží na dni v týdnu.
Servry na kterých můžete pracovat : Naked, CamContacts, MyFreeCams, InterClimax a SecretFriends. O více nevím, ale myslím ze i nějaký německý chat se tam najde.
Jakékoliv dotazy ráda zodpovím, livechat je mé hobby a ne, nejsem nikdo z vedeni studia a nebudu psát jen samé chvály. O tom ale až v případných dotazech.
Hezký den

hello
Příspěvky: 9
Registrován: sob 22. bře 2014 0:16:48

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od hello »

Jedna směna je 6 hodin, tj. 4 směny denně. Jedna šestihodinová směna má 50 minut přestávky a 310 minut online. Nesplníte-li minuty online, budete požádáni o dodělání minut příště. Budou-li se nesplněné minuty opakovat, bude Vám stržena poměrná část procent k minutám online. Takže se může stát, že budete-li mít například 12 směn, a nebudou souhlasit minuty, místo 70% z výdělku budete mít 68%.
Studio má kolem 16 pokojů. Nejesem si jistá.

Monča
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. dub 2014 16:23:57

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od Monča »

A ty už tam nepracuješ? byla jsi spokojená? :) Díky .. docela se mi to zamlouvá, půjdů si na schůzku, dám vědět jak to dopadlo

Monča
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. dub 2014 16:23:57

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od Monča »

Ahoj, sice trochu se zpožděním, ale musím ŕíct že na studiu jsem spokojená, není nač si stěžovat... Dost dbaji na to aby se dodržovali směny a online minuty, ale to je tak normalni a co sem slyšela jinde hned strhnou třeba 500 kč a tak.. Sileny...jinak nevim no, jedno patro kuřackx a v druhym se kouŕit nesmi... Kdyby ste měli otazky ptejte se

Monča
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. dub 2014 16:23:57

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od Monča »

Joooo a ještě je spolehnuti na vyplaty.. Nikdy se nestalo, zr by nekomu vyplata nedosla.. I holky to rikaly co tam sou dlouhou dobu ;)

hello
Příspěvky: 9
Registrován: sob 22. bře 2014 0:16:48

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od hello »

Kašlete na studio, stejně jdou do háje. Nejlepší z domu holky, jestli teda máte tu možnost.

Klárka
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. lis 2015 11:08:18

Re: Studio MAgiclife

Příspěvek od Klárka »

Ahojte, já si teda nedovedu představit, že bych dělala z domu.. Už téměř rok dělám v MagicLife studiu a jsem tady fakt spokojená. Nemusím se o nic starat. Všechno za mě studio zařídí, já jen příjdu, zapnu pc, udělám si svých 6 hodinek a jdu domů. Pro mě značka ideál :holidays

Odpovědět