Keine video, bitte

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Posledních pár dnů mi na chatech občas někdo řekne, že mě nevidí, hlavně na px, ale na jiných chatech v tu samou dobu mě vidí. Odlogovat a znovu nalogovat nepomáhá. Ví někdo, co by to mohlo být za problém?

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Tak už se to vysvětlilo, byl to vyčerpaný limit a virus. Ale chtěla bych se zeptat, jaký internet byste doporučili na vysílání? Já jsem před půl rokem udělala obrovskou chybu, že jsem v časové tísni si vzala mobilní internet, který je se smlouvou na dva roky, a jak se ukázalo zcela nedostačující pro tuto práci, a to jsem ještě moc nevysílala. Platit navyšování, nedoplatila bych se. Poskytovatel mi nechce tuto smlouvu vyměnit za jinou, takže veselá budoucnost je, že si budu muset zřejmě pořídit pevnou a ještě platit mobilní.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Admin »

Určitě dejte přednost nějakému kabelovému rozvodu, třeba kabelové TV často poskytují i internet

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Děkuji za radu. V čem je lepší, at vím, na co se zaměřit. Je 25 Mb/s dostačující? Omlouvám se, že tady pořád plním stránky.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Admin »

Fórum je přece určeno k fórování (myslím diskuzi ;) ), tak jaképak omlouvání?
K tomu dotazu - kabelové připojení je většinou rychlejší a hlavně stabilnější než wifi nebo gsm sítě. Pro vysílání je důležitý upload, tedy odesílání dat do internetu. Hodnoty 5Mbps a vyšší budou s rezervou postačovat, pokud nehodláte vysílat na deseti chatech najednou a v HD :)

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Už jsem vysílala i na devíti v HD a chtěla bych v tom pokračovat. :mrgreen: S připojením, co mám nyní, to nejde. Internet je pomalý a seká se.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Admin »

Pak berte to nejlepší, co je k dispozici. Kabelovky běžně nabízejí 10Mbps nebo 20Mbps upload a cenove rozdíly zase nejsou tak velké.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Našla jsem nabídku kabelovky 40, 60 a 100 Mbps za pěknou cenu (srpnová sleva), ale opět smlouva na nejméně rok. Má smysl brát vyšší rychlost, nebo je to u těchto rychlostí už zbytečné? Nebýt toho, že musím platit zbytečně mobilní internet, brala bych nejvyšší a neřešila to. :evil:

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Admin »

Smlouvy jsou většinou vázány na nějakou dobu, aby měl provozovatel jistotu, ze se mu to vyplatí. Pokud ta čísla jsou pro upload, je to velmi dobrá nabídka. Dejte si na začátek tu nejnižší, 40Mbps, mělo by to bohatě stačit. Případný přechod na vyšší tarif kabelovka vřele uvítá, směrem dolů už tak vstřícní nebývají.

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Magie »

Ahojky, taky mám problém, že mě sem tam někdo nevidí, jedu na 5 chatech v HD s Visit-X video splitterem, počítač Acer zakoupený v roce 2010, Win7-64 bitový operační systém, procesor 2.60 GHz, paměť 4,00 GB, internet nejsilnější od kabelovky 100Mbps. Nevím čím to je, ale předtím jsem 2 roky uživala Splitcam, měla jsem XP a jela na 10 chatech v HD, nikdy se mi obraz nesekal a nestalo se, že by mě někdo neviděl, tyhle problémy začaly až po přeinstalování počítače z XP na Win7 (64) a Visit X - splitter, může to být splitterem? Nevím co s tím. Můžete mi poradit lepší splitter nebo v čem je chyba? Flash player jsem si stáhla také pro 64 bitovou verzi. A ještě je lepší mít stáhnuté servery a nebo se logovat přes stránku, slyšela jsem, že v tom je prý také rozdíl, mi to dělá právě u stažených serverů, teď se loguji přímo přes stránku a vypadá, že už se to stává velmi málo, že mě někdo nevidí, ale nevím jestli je to náhoda, opravdu tomu nerozumím, ale na 2 chatech mě nevidí a na 3 vidí, prosím kdo tomu rozumí a může poradit, děkuji moc, hezký víkend...

Odpovědět