Práce pro český nebo slovenský livechat

Odpovědět
Catys
Příspěvky: 2
Registrován: pát 05. led 2018 10:29:50

Práce pro český nebo slovenský livechat

Příspěvek od Catys »

Ahoj holky,
chtěla bych začít s prací na livechatu, ale jsem jazykově úplně v háji. Dokáže mi některá poradit, který český nebo slovenský livechat je nej? díky

sophie
Příspěvky: 10
Registrován: pát 16. zář 2016 22:45:40

Re: Práce pro český nebo slovenský livechat

Příspěvek od sophie »

Třeba sexchat.cz, ale myslím, že na našich chatech moc parády nenaděláš

Catys
Příspěvky: 2
Registrován: pát 05. led 2018 10:29:50

Re: Práce pro český nebo slovenský livechat

Příspěvek od Catys »

já vím, že zahraniční by byl možná lepší, ale se znalostí angliny nebo něminy jsem fakt v háji, každopádně jsem se dívala na livechat.cz, sexchat.cz a zebracams.cz - dokáže mi někdo říct, který je třeba lepší? kde si třeba vydělám víc? tím, že to není zahraniční tak neočekávám výdělky 100k, ale aspoň pár desítek tisíc

aja
Příspěvky: 6
Registrován: úte 19. pro 2017 19:57:25

Re: Práce pro český nebo slovenský livechat

Příspěvek od aja »

Nechci ti brát iluze, ale vydělat pár desítek tisíc na českém chatu by se rovnalo zázraku :lol2 Vždyť se podívej kolik tam chodí lidí a za kolik holky vysílají. Ono i na zahraničním chatu je problém se uchytit a vydělat třeba 2000 nebo 3000 $ měsíčně, natož tebou zmiňovaných 100k :joint

Zloborka
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09. zář 2018 18:39:33

Re: Práce pro český nebo slovenský livechat

Příspěvek od Zloborka »

ahoj hladam babu na slolocne lesbo show ozvi sa mi prosim sem alebo na zloborka@seznam.cz

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Práce pro český nebo slovenský livechat

Příspěvek od SáraS »

Na českém livechatu při plném vytížení, tedy denně, vyděláš fakt průměr, a to jen díky tomu, že prorazíš na všechny ty denní bonusy, které někdy denní výdělek i dvojnásobí. Ale rekreační vysílání? V LEPŠÍM případě - pár tisícovek měsíčně.
Problém je opravdu malý okruh uživatelů, v místnosti máte pár lidí, 10, max. 20, kdy se něco děje.

Odpovědět