brno

Odpovědět
yourspussycat
Příspěvky: 3
Registrován: ned 15. čer 2014 20:52:38

brno

Příspěvek od yourspussycat »

Na livechat působím jen pár měsíců, nyní v Olomouci. Jenže ke konci července studio končí fyzicky a práce z domu je pro mě nyní komplikovaná, na podzim se stěhuji do Brna. Váhám jestli tam pracovat pro nějaké studio...protože ty studia docela upadají, nebo si to rovnou zařídit, abych mohla vysílat doma. Věřím, že registrace a takové věci nebudou problém. Ale byla bych ráda za nějaký koučing či spolupráci ...v Brně si taktéž budu hledat bydlení a nevadilo by mi vysílat odtud ...ať už společný pronájem s někým se stejným přivýdělkem nebo s někým, kdo nemůže pracovat doma a chce místo na práci, neměla bych problém se starat o provoz bez nějakých provizí, ale s předem dohodnutými pravidly.

budu ráda i jen za rady či přátelství :)

jen férové jednání

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: brno

Příspěvek od Sally »

Ahoj,
skoda, ze to mam k tebe dost daleko. Na ktorych chatoch vysielas?

yourspussycat
Příspěvky: 3
Registrován: ned 15. čer 2014 20:52:38

Re: brno

Příspěvek od yourspussycat »

jen na bongacams, extasycams a brijelle...další mi už nechtějí udělat, protože se neví, jak to bude...

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: brno

Příspěvek od Sally »

Neviem, ci sa na takychto chatoch da vobec zarobit. Extasy je extremna lacny, Brijelle bez trafficu, Bonga celkom ujde, tam by sa snad dalo. Na Bonga som chvilu robila, ale to tipovanie po 1 tokenu fakt nemusim :lol:
Studia v Brne nepoznam, tazko nieco doporucit.
Ak chces vysielat sama na seba, musis v prvom rade vybrat miesto, kde je dobre internetove pripojenie. PC a kameru si kupis, to nebude drahe v dnesnej dobe.

yourspussycat
Příspěvky: 3
Registrován: ned 15. čer 2014 20:52:38

Re: brno

Příspěvek od yourspussycat »

vydělávat jde hodně špatně a pomalu, zachraňují to ti spokojení, co se vrací :D ale teď jsem smluvně vázána ke studiu, které však jede s prostory do konce července, takže mi nechtějí vyřídit nové registrace, když se neví, jak přesně to bude potom.. Když by to pak převedli na mě a já nějak vymyslela, jak to dělat bez studia, zařídila bych si další chaty, i když zatím nevím které...ale lákalo by mě něco amerického, jelikož mám skvělou angličtinu...

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: brno

Příspěvek od Sally »

Stali membri, co sa vracaju, su zaklad. Tych si drz ako sa da a ak pojdes na iny chat, skus ich tam pretiahnut ;) . Nie vzdy sa to podari, ale mala by si aj premie za novych clenov.
Drzim ti palce

xczechmodel
Příspěvky: 8
Registrován: ned 17. kvě 2015 11:56:51

Re: brno

Příspěvek od xczechmodel »

Vše jde dělat z domů. Studio nepotřebuješ.

Odpovědět