SMLOUVA S HOMECAM

Odpovědět
Euridica
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 27. čer 2013 19:54:07

SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Euridica »

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu, co se týče smlouvy s Homecams ... odeslala jsem tam registraci a přišla mi smlouva, ve které byly jen dva odstavce obsahující text, že podepisující souhlasí s tím, že všechny nahrávky, fota, záznamy její osoby mohou být společností využívány bez vědomí toho podepisujícího, že je společnost může šířit atd. a podepisující nemá nárok na žádnou odměnu z toho.
Chápu to správně, že veškerá má videa třeba z pvt, fotky a ostatní "činnost" může být pak použita kamkoliv jinam - veřejně :-) bez toho, aniž bych o tom věděla. natož z toho něco měla?
Dělám na livechatu teprve dva týdny, zatím jen na Jasmin live, ted jsem se právě chtěla zaregistrovat k Home cams, ale ta smlouva mě docela zaskočila.
Za všechny rady a zkušenosti moc díky, E.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Admin »

Smlouva s homecams má obvyklé znění a nijak nevybočuje z řady podobných smluv na ostatních serverech. Snad jen tím, že je velmi stručná a většinou si ji každý přečte. Studovat několikastránkové dokumenty v angličtině se nikomu nechce, takže podobné pasáže o autorských právech unikají pozornosti.
Na homecams má každá modelka ve svém profilu možnost souhlasit/nesouhlasit s použitím svých materiálů mimo server

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Edita »

To je tohle? Nebo ještě je někde něco?
The system will automatically include you in external promotions when available. Select 'Disabled' here to remove yourself from inclusion.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Admin »

Ano, tohle jsem myslel

Adriana29
Příspěvky: 14
Registrován: stř 27. srp 2014 22:04:09

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Adriana29 »

pokud chci pracovat na tomto serveru, tak jim musím poslat email ? nemůžu se regnout sama ? :? díky

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Admin »

Server Homecams.com byl prodan a funguje ted pod Streamate.com - viz
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Adriana29
Příspěvky: 14
Registrován: stř 27. srp 2014 22:04:09

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Adriana29 »

děkuju :-) a kolik procent se vyplácí ? dočetla jsem se, že si mám nastavit od 15 do 45 procent, ale moc jsem ten systém nepochopila... podle procent se určuje pořadí holek na stránce ? a ještě jeden dotaz, je tam memberchat ? na free být nechci, děkuju :)

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: SMLOUVA S HOMECAM

Příspěvek od Admin »

System, ktery popisujete, je Streamray - Cams.com (neplest si se Streamate.com)
Ano, podle % se urcuje poradi holek na strance
Ano, je tam memberchat

Odpovědět